قیمت ترمیم فرش { رفو فرش سوخته } در تمام شهرها

ترمیم فرش بسته به نوع مشکلی که در قالی شما به وجود آمده شامل موارد مختلفی می شود، که تمامی آنها را لیست کرده ایم و راه حل رفع مشکل راهم تا پایان این مطلب توضیح داده ایم، که برای رفع اکثر آنها باید با یک قالیشویی خوب و معتبر که در نقدونه برای شما لیست کرده ایم تماس بگیرید.

انواع خدمات ترمیم و بازسازی فرش:

  1.     ریشه بافی
  2.     رفوگری
  3.     شیرازه دوزی
  4.     چرم دوزی
  5.     مرمت بید خوردگی

ریشه بافی فرش

وقتی بافت فرش تکمیل میشود در انتهای فرش تار هایی که از بافت بیرون میماند را  میبرند و بافتن را پایان میدهند. ریشه فرش باعث تحکیم بافت فرش می شود. ترمیم ریشه فرش نیاز به تخصص و حوصله  بسیاری دارد، اگر فرش شما به هر دلیل نیاز به بافت ریشه جدید داشت پیشنهاد میکنیم که این کار را به یک متخصص با تجربه بسپارید و به هیچ وجه خودتان این کار را انجام ندهید. اگر در شهرتان ریشه باف سراغ ندارید کافیست نام شهر یا منطقه ایی که زندگی میکنید را در پایین این صفحه در بخش قالیشویی یاب وارد کنید تا لیست بهترین قالیشویی های شهر تان را مشاهده کنید و به یک قالیشویی معتبر بسپارید. قیمت ترمیم ریشه فرش را هم از هرکدا به صورت جدا استعلام بگیرید.

ترمیم ریشه فرش ریشه بافی

رفوگری فرش

در موارد متعددی یک قالی نیاز به رفو پیدا میکند، که این موارد شامل  پارگی یا جر خوردگی ، پوسیدگی یا فرسودگی میشود. برای رفع این مشکل هم بهترین کار این است که فرش تان را به دست یک متخصص بسپارید، که این کار را هم سایت نقدونه برای شما انجام داده است. قالیشویی های شهر تان را که در سایت لیست کردیم پیدا کنید و با هرکدام تماس بگیرید و قیمت رفوی فرش را بپرسید. هزینه رفو فرش در شهر های مختلف متفاوت است به همین جهت لیست قیمت دقیقی نمی توان درج کرد.

رفو فرش سوخته چطور انجام میشود؟

کاربران از ما میپرسند ترمیم فرش سوخته یا ترمیم سوختگی فرش یا همان ترمیم قالی سوخته را چگونه و به چه شکل باید انجام دهیم؟ تعمیر فرش سوخته به دو روش انجام می شود که کاملا بستگی به نوع سوختگی دارد. گاهی سوختگی سطحی است و به راحتی قابل انجام است گاهی هم سوختگی عمیق است و فرش باید برش بخورد. اگر فرش شما نیاز به بریدن داشته باشد باید با یک تکه فرش هم رنگ و مدل فرش خودتان قسمتی که بریده شده پر شود. البته یک روش دیگر هم برای ترمیم وجود دارد که دوباره قسمتی که نیاز به بریدگی دارد رو می بافند و عین روز اولش در می آورند. علت سوختگی که اکثرا این روزا مشاهده میکنیم بیشتر سوختگی است که توسط ذغال ایجاد شده.

رفو فرش دستباف رفو فرش سوخته با زغال

هزینه رفو فرش ماشینی و رفوگری فرش دستباف چقدر است؟

هزینه اینجور خدمات به دلیل متغیر بودن پارامتر جنس فرش، نوع سوختگی و اندازه سوختگی به صورت ثابت نیست و نمی توان یک قیمت ثابت مشخص کرد. بهترین راه حل برای رفع این مشکل هم این است که شما با یک قالیشویی معتبر و با کیفیت در شهرتان که در سایت نقدونه لیست شده با شماره تلفن رفوگری فرش تماس بگیرید، مشکلتان را شرح دهید و فرش تان را به آنها بسپارید.

رفوع فرش پاره

آیا رفوگری فرش در منزل کار درستی است؟

برای رفوی فرش در منزل  باید یک استاد کار ماهر در شهر تان پیدا کنید که متاسفانه در این حوزه استاد کار های کمی هستند که در منزل مشکل شما را حل میکنند یا اگر هم هستند پیدا کردنشون کار دشواریه به همین جهت میگوییم با قالیشویی تماس بگیرید چرا که آن ها با این استاد کار ها کار میکنند یا یک رفوگر در قالیشویی دارند. البته ناگفته نماند که اگر رفو فرش را به قالیشویی بسپارید با یک تیر دو نشان میزنید، بعد از رفو می توانید سفارش شستشو هم بدهید تا فرش تان را تمیز شده دریافت کنید.

شیرازه دوزی یا نوار دوزی

به نوارهای کناری که از ابتدا تا انتهای فرش قرار دارند شیرازه میگویند، در فرش های جدیدی که تولید می شود شیرازه به صورت لوله ایی شکل است اما در فرش های قدیمی یا روستایی ایران به شکل نواری بود. در حالت کلی شیرازه فرش علاوه بر زیبایی فرش در استحکام فرش هم تاثیر به سزایی دارد. معمولا هم در اثر ساییدگی شیرازه پاره میشود که بهتر است هرچه زودتر این مشکل را حل کنید تا فرش تان به مرور زمان تار پود خود را از دست ندهد. شیرازه علاوه بر مقاومت فرش، مانع ورود آب یا مایعات جاری به وسط قالی هم می‌گردد.

شیرازه فرش شیرازه دوزی فرش با دستگاه

چرم دوزی

چرم دوزی در واقع به چرمی که زیر شیرازه فرش قرار دارد، میگویند. در بعضی از فرش های جدیدی که تولید میشود این چرم وجود دارد ولی در بعضی از فرش ها هم وجود ندارد. این امکان چند تا مزیت دارد که اگر چرم دوزی انجام دهید بهتر است. برای جلوگیری از پارگی فرش تا حد زیادی موثره، از سر خوردن فرش هم تا حد زیادی جلوگیری میکنه و از لول شدگی فرش هم تا حد قابل توجهی جلوگیری میکنه.

چرم دوزی فرش گل ابریشم چرم دوزی زیر فرش چرم دوزی زیر شیرازه

مرمت بید خوردگی

بید ها نوعی حشره هستند که از پروتئین موجود در فرش تعزیه میکنند، البته در فرش های دستباف بیشتر مشاهده میشود. از علت پیدایش فرش ها هم می توان به انبارداری، رطوبت و محیط آلوده نام برد. اگر این مشکل برایتان پیش آمده و فرشتان دچار بید خوردگی شده احتمالا باید با رفوگری تماس بگیرید اگر هم میخواهید پیش گیری کنید کافیست فرش تان را ضد عفونی کنید.

بید خوردگی فرش ترمیم بیدخوردگی فرش دستباف

 

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی در این صفحه با شماره تلفن 91011091-011 تماس حاصل فرمائید. جهت مشاهده تعرفه های تبلیغاتی سایت نقدونه کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت هیچ نظارتی بر قالیشویان نداشته و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد
دکمه بازگشت به بالا