بهترین قالیشویی های رشت {از نظر مردم}

کاربرانی که از طریق سایت نقدونه با قالیشویی های زیر تماس میگیرند میتوانند از تخفیفات این قالیشویی ها استفاده کنند. برای استفاده از این تخفیفات کافیست در هنگام تماس بگوید شماره قالیشویی را از سایت نقدونه گرفتید. قالیشویی هایی که در جدول زیر مشاهده میکنید توسط نظر سنجی های شما کاربران انتخاب شدند، لطفا جهت بهبود کیفیت لیست فوق شما هم از تجربیات خود در بخش نظرات بنویسید تا دیگران هم استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی نام قالیشویی کلیک کنید.
ردیف نام قالیشویی شماره تماس خدمات افزوده
1 قالیشویی مادر رشت 013-33621500 تضمین کیفیت
2 قالیشویی عدل رشت 013-33470148 سرویس رایگان
3 قالیشویی گیلار رشت 013-33470330 ۱۰ % تخفیف
شماره تلفن بهترین مبل شویی و قالی شویی رشت

بهترین قالیشویی رشت | نقدونه

پیدا کردن قالیشویی خوب همیشه کار دشواری بوده، چون کیفیت شستشوی قالیشویی های مختلف با هم فرق دارند. گاهی هم پیش میاد یه قالیشویی همیشه کارش خوب بوده ولی یکبار هم پیش اومده فرش ها رو خوب نشسته، تو این موقع ها پشتیبانی و برخورد اون قالیشویی مهمه که مشکل ما را حل کنه. پیدا کردن قالیشویی در شهر رشت، که این معیار ها را داشته باشه واقعا کار سختیه ولی ما این مشکل را برای شما حل کردیم. تو این صفحه همه کاربران میتونن نظرات خودشون رو نسبت به تجربه ایی که با قالیشویی رشت داشتند درج کنند. پایین صفحه در بخش نظرات شما هم از تجربه خودتون بگید تا دیگران استفاده کنند.

تقریبا به جرات میتوانیم بگوییم که تمام قالیشویی های شهر رشت را در این صفحه لیست کردیم. لطفا زمانی که میخواهید نظرتان را نسبت به یکی از قالیشویی ها درج کنید، معیار هایی مثل: کیفیت شستشو، قیمت شستشو، پشتیبانی، برخورد خوب را در نظر بگیرید. اکثر قالیشویی هایی که مشاهده میکنید با جدیدترین تجهیزات شستشوی قالی کار میکنند و اندکی هم هستند که با دستگاه های نیمه اتومات شستشو را انجام میدهند، در نهایت کیفیت کار مهم است که فقط با ثبت نظرات شما میتوان به این امر پی برد.

گاها پیش آمده به خاطر مشغله کاری که مشتریان دارند نتوانند در ساعات اداری ثبت سفارش کنند که جای نگرانی نیست چون برخی از این برند ها سایت دارند و مانند یک قالیشویی شبانه روزی رشت عمل میکنند یعنی شما در ساعات غیر اداری هم میتوانید به صورت آنلاین سفارشتان را ثبت کنید.

یک قالیشویی خوب چه ویژگی دارد؟

 1. فرش ها را لول ببرند و لول شده تحویل دهند
 2. شستشوی فرش را با دستگاه تمام اتوماتیک یا حداقل نیمه اتوماتیک انجام دهند
 3. فرش های دستباف، نفیس و ابریسم را در سالن های مجزا بشورند
 4. خدمات مبل شویی در منزل و موکت را هم در کنار قالیشویی انجام بدهند
 5. خدمات ریشه بافی ،رفوگری قالی و شیرازه فرش را انجام بدهند

سایت نقدونه به هیچ عنوان کیفیت خدمات این کارخانه ها را نه تایید و نه رد می‌کند، بلکه هدف از راه اندازی این صفحه معرفی قالیشویی های رشت بوده تا نقد بررسی این قالیشویی ها توسط کاربران سایت در بخش نظرات انجام شود. لطفا همیشه در انتخاب قالیشویی دقت لازم را داشته باشید.”

محدوده سرویس دهی قالیشویی و مبل شویی در رشت

در شهری به بزرگی رشت با جمعیت 700 هزار نفر که بزرگترین شهر استان گیلان است و این تعداد قالیشویی، قطعا یک قالیشویی معتبر باید تمام حومه شهر رشت را که شامل: پستک، فخب، بلوار قلی پور، بلوار خانجانی، بلوار خرمشهر، بلوار انصاری، پامچال، جواد پور، گل ها، آتیه، گلستان، شهید رجایی، یخسار، صف سر، حمیدیان، سلیمانداراب، میرزا کوچک خان، مسکن مهر، طالشان، گوهر رود، لاکانی، گلسار، معلم، یخسازی، فلکه گاز، ضیابری، ارشاد، سنگر و … را سرویس دهی کند.

قیمت قالیشویی در رشت طبق نرخ اتحادیه

هزینه شستشوی فرش و مبل شویی طبق نرخی که اتحادیه معین میکند که این نرخ هم بر اساس هزینه هایی که یک شستشوی یک فرش دارد تعیین میشود متاسفانه هنوز نتوانستیم نرخ قالیشویی رشت که توسط اتحاده قالیشوییان رشت تایید شده را دریافت کنیم.

ادامه لیست قالیشویی در رشت که کامل بررسی نشده اند

ردیف نام قالیشویی
4 قالیشویی حریر رشت
5 قالیشویی تخت جمشید رشت
6 قالیشویی تک در رشت
7 قالیشویی کادوس در رشت
8 قالیشویی چهلستون در رشت
9 قالیشویی نیما در رشت
10 قالیشویی ابریشم در رشت
11 قالیشویی تاژ در رشت
12 قالیشویی شهرک در رشت
13 قالیشویی مهستان رشت
14 قالیشویی سرگل در رشت
15 قالیشویی شویاک در رشت
16 کارخانه قالیشویی بیستون رشت
17 قالیشویی پاک وش در رشت
18 قالیشویی اکتیو در رشت
19 قالیشویی گلساران در رشت
20 قالیشویی باران در رشت
21 قالیشویی پایتخت در رشت
22 قالیشویی سپید رود در رشت
23 قالیشویی شهرما در رشت
24 قالیشویی بانوان در رشت
25 قالیشویی همشهری نو در رشت
26 قالیشویی مهتاب در رشت
27 قالیشویی کیانمهر در رشت
28 قالیشویی شهروند در رشت
29 قالیشویی پاکشوما در رشت
30 قالیشویی خلیج فارس در رشت  
31 قالیشویی عارف در رشت
32 قالیشویی پاک شوی در رشت
33 قالیشویی زرین شمال در رشت
34 قالیشویی سهیل در رشت
35 قالیشویی نگین شمال در رشت
36 قالیشویی بهاران در رشت
37 قالیشویی پاتریس در رشت
38 قالیشویی پونل در رشت
39 قالیشویی ایرانیان در رشت
40 قالیشویی پامچال در رشت
41 قالیشویی دیوار در رشت
42 قالیشویی مطهری در رشت
43 قالیشویی ارشاد در رشت
44 قالیشویی میرزا کوچک رشت
45 قالیشویی ایران زمین رشت
46 قالیشویی سینا رشت
قالیشویی و مبل شویی در رشت
‫3.7/5 ‏‫(23 نظر)‬
در صورت تمایل به سفارش درج آگهی در این صفحه با شماره تلفن 91011091-011 تماس حاصل فرمائید. جهت مشاهده تعرفه های تبلیغاتی سایت نقدونه کلیک کنید

41 دیدگاه

 1. سلام من زنگ زدم قالشويي عدل فرش دادم ودوروز آماده شده اما از شتستن فرش راضي نبودم اينگار اصلا ريشه هاي فرش شسته نشده است شش عدد فرش بود فقط از دو تا از فرشهاي را خوب شته بودن چهار تا مشكل داشت فرش عودت دادم زنگ زدندگقتند بايد 300 توماني ديگ پرداخت كني
  متاسفم راضي نبودم ديگه هرگز فرش اين قالشويي نمي دهم

 2. سلام قبلا در مورد بی کفایتی قالیشویی مورد تایید شما اسم و شماره فاکتور ارسال شد و علی رغم پیگیری بنده پاسخی دریافت نشد.
  خواهشا با وضع اقتصادی موجود در مورد تبلیغات با دقت بیشتری عمل کنید

  1. درود، وقتتان بخیر.

   بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته، قالیشویی مورد نظر با شما تماس گرفته است. ما در این صفحه بخش نظرات را ایجاد کردیم تا کاربران بر مبنای آنها تصمیم‌گیری کنند و اقدام به انتخاب قالیشویی نمایند. هدف ما از این تبلیغات قالیشویی نیست؛ بلکه فراهم آوردن امکان انتخاب بهترین قالیشویی توسط مردم، متکی بر قیمت و مقایسه عملکرد است. وجود ۱۰۰ مشتری راضی و تنها یک مشتری ناراضی به این معنا نیست که خدمات قالیشویی مذکور ضعیف است؛ بلکه این صفحه با هدفی راه‌اندازی شده تا قالیشویی‌ها اقداماتی را برای جلب رضایت کاربران به عمل آورند، که در مورد شما صورت گرفته، اما مطلوب شما نبوده است. نارضایتی شما برای ما مشخص نشده و تنها اقدام ممکن از سوی ما تأیید و نمایش نظرتان بود تا کاربران دیگر بتوانند قضاوت کنند.

 3. قالیشویی مادر تو لیست بهترین! تضمین کیفیت!
  بهترین از لحاظ خدمات یا پورسانتی که به سایتتون دادن؟
  یکی از بدترین قالیشویی‌ها! موقع سفارش بسیار خوش برخورد! و در ازای سهل‌انگاری بسیار بی‌تعهد و بی‌ادب!
  سایت نقدونه تبلیغات به چه قیمت؟
  کاش اعتبار و صداقت کمتر فدای مادیات می‌شد!

  1. درود وقت بخیر، لطفا تلفن تماس، شماره فاکتور و تاریخ شستشو را برای واحد پشتیبانی نقدونه ارسال کنید تا مشکل شما را پیگیری کنیم، در غیر این صورت نظر شما جزو نظرات تخریبی و فیک محسوب میشه و دیگر کاربران نباید براساس نظر شما تصمیم گیری کنند.
   چنانچه به فاصله 1 هفته با ما تماس نگیرید این نظر تایید شده نیست و نظر شما از این صفحه حذف میشود.
   با تشکر.

 4. سلام
  من در انتخاب قالیشویی خیلی ترس و تردید داشتم. چندتا از دوستام فرش دادن به قالیشویی عدل راضی بودن، من هم به همین قالیشویی سفارش دادم. دیروز فرش‌هامو آوردم از کارشون راضی بودم. خدا خیرتون بده.

 5. من فرشامو قالیشویی {نام قالیشویی به دلیل عدم تایید قالیشویی در سایت نمایش داده نمیشود} دادم بقول خودشون اعلا شور بود ولی اصلا فرشام تمیز نشده بود وشوشه هام با تمام لکه هاش برام برگردوندن انگار اصلا فرشم شسته نشده بود

  1. سلام راستش من بیشتر نظرات را خواندم وخواستم من هم نظرم را بنویسم دیدم هیچ قسمتی برای نظر دادن وجود نداره پس به این نتیجه رسیدم که این سایت فقط برای قالیشوییهایی که تبلیغ میکند توسط دوست وفامیل همان قالیشوییها نظرهای خوب وبرای خراب کر دن بعضی از قالیشوییهای خوب مثل قالیشویی {نام قالیشویی به دلیل عدم تایید پشتیبان نمایش داده نمیشود} که سالها فک وفامیل وخودمان به این قالیشویی فرش میدیم وراضی هستیم نظر منفی میدهند. البته باز هیچکس روی نظرمن ودیگران برای شسشوی فرشش که به کدام قالیشویی بدهد بهتره تصمیم نگیره وقتی ما قراره فرشمان را که قیمتشان هم امروزه خیلی پایین نیست میخواهیم بدیم شستشو بهتره از چهارتا دوست یا فامیل بپرسه تا گول تبلیغاتی که توسط آشنا میشه نخوریم و به چاه نیفته

  2. این پاسخ در باب تماسی که با مجموعه ما داشتید اعلام میشه(لطفا از اسم و فامیل واقعی استفاده کنید) اگر هیچ قسمتی برای نظر دادن وجود نداره پس چطور نظرتون را نوشتید، قسمت نظرات در پایین همین صفحه قرار دارد.
   معمولا نظراتی که تخریبی یا تبلیغاتی نوشته شده باشند یا از اسم و نام فامیل جعلی استفاده کنند نمایش داده نمیشود.

 6. اسفند سال 1401بود قالی و پتو با کاور دادم قالیشویی عدل، افتضاح لک قهوه مونده بود، پتو هام با کاور تحویل دادم با کاور پاره و حتی گِلی تحویل دادن، اولین باره دادم بشورن و اینقدر گریه کردم… اصلا خاطره ی خوبی نبود

 7. نمیدونستم تو رشت هم قالیشویی حرفه ایی وجود داشته باشه، برای شستشوی قالی هام با قالیشویی مادر تماس گرفتم و خدمات جالبی داشتند نسبت به یک قالیشویی کهتو شهرستان فرشامو هم که آوردند خیلی راضی بودم.

 8. فرش ها رو براي شستشو قالي شويي عدل فرستادم همونجور ك بردن همونجوري برگردوندن اصلا شسته نشد وحتي كاور هم نميزنن ٣٨٠ تومن هم گرفتن ك اصلا راضي نيستم توي سايت هرچي مينويسن دروغه
  كامنت هاي مثبت هم ك ميبينين از خودشون هستن ك تعريف ميكنن بهم گفتن بايد فرش رو تميز ميكردي بهمون تحويل ميدادي اگه اينجوريه چرا بدم براي شستشو اصلا بهشون اعتماد نكنين

 9. سلام واقعا از سایت شما ممنون که دیگه فرش هامون رو با خیال راحت تحویل میگیریم فرش هامون رو دادیم قالیشویی عدل هم سریع بردن و هم زود آوردن و لکه های فرشم هر چی بود رفت

 10. من یه بار فرشامو دادم قالیشویی عدل انقدر که تمیز و عالی شستن به تک تک افراد فامیل سپردم، همه هم واقعا راضی بودن، الان چند سالی هست که فرشامو جای دیگه نمیدم

 11. سلام من تقریبا ۷ ساله که به قالیشویی عدل فرش میدم واقعا راضی هستم و برخورد راننده ها هم عالیه خدا خیرشون بده

 12. قالی شویی عدل اومدن موکت های خونه رو بردن یکی از موکت ها رو قیمت ندادن، زنگ زدم بپرسم که قیمت رو فیکس کنم گفت خواهر من بچه ها بیان موکت رو بیارن بعد . گوشی رو قطع کرد! همسرم تماس گرفت گفت خانمم تماس گرفت گفتگو نصفه موند چی شد؟ گفت الان میگم موکت هاتونو برگردونن! واقعن بی تربیت و بی نزاکت بود اون آقا . از حرف هاش متوجه شدم که صاحب اونجا بود. این چه طرز برخرد با مشتریه؟! گیریم که کارش خوب باشه باید بی تربیتی کنه؟! متاسفم براشون!

 13. فرش من تیره ست برای شستشو دادم به قالیشویی {نام قالیشویی به دلیل عدم تایید قالیشویی در سایت نمایش داده نمیشود} همونطور نشسته برام آوردن وقتی اعتراض کردم گفتن شما از جمله مشتریهای بهونه گیرید . مملکتی که هیچ نظارتی نباشه توقع بیش از این نمیشه داشت !

  1. درود وقت بخیر، قالیشویی که نامبردید جزو قالیشویی های مورد تایید سایت نقدونه نیست، لطفا از لیستی که معرفی کردیم استفاده کنید.

 14. سلام .من قالی هامو هنوز ندادم قالیشویی دوستان قالیشویی مادر رو تایید کردند من قبل تر دادم قالیشویی {نام قالیشویی به دلیل عدم تایید قالیشویی در سایت نمایش داده نمیشود} واقعا وحشتناک کثیف و خیس بهم تحویل داد با شما هم نظر هستم..

  1. درود وقت بخیر، قالیشویی که نامبردید جزو قالیشویی های مورد تایید سایت نقدونه نیست، لطفا از لیستی که معرفی کردیم استفاده کنید.

 15. توصیه می‌کنم به هیچ عنوان فرش به قالیشویی {نام قالیشویی به دلیل عدم تایید قالیشویی در سایت نمایش داده نمیشود} ندید فرش هامون رو دادیم بعد از دو هفته با لک های جدید برامون آوردن ،دوباره بردن و بعد از چهار روز دوباره همونجور کثیف آوردن مجدد یکی و بردن و اون یکی رو دو روزه میگم بیاید ببرید و نیومدن.به عنوان اولین سالی که فرش هام و دادم بیرون شدیدا تجربه افتضاحی بود.الان قصد شکایت به بازرسی اصناف رو دارم که امیدوارم جوابگو باشن.

  1. درود وقت بخیر، قالیشویی که نامبردید جزو قالیشویی های مورد تایید سایت نقدونه نیست، لطفا از لیستی که معرفی کردیم استفاده کنید.

 16. من فرشم دادم {نام قالیشویی به دلیل عدم تایید قالیشویی در سایت نمایش داده نمیشود} موقع آوردن فرش اپراتور تلفن شون واقعا بی ادبانه وگستاخانه جواب دادن من بهشون میگم پیشمون شدم بهتون قالی دادم میگه منم پیشمونم .مشتری مداری صفر

 17. دنبال شماره قالیشویی بلوری رشت میگشتم که این صفحه را پیدا کردم و با قالیشویی مادر تماس گرفتم فرش هام خیلی تمیز شدند خیلی از خدماتشون راضی بودم.

 18. قالیشویی مادر واقعا کارش خوب و تمیز هست. خدمات vip هم داره که یه نوع شستشوی خیلی عالی تر هست . در کل مجموعه به روز و حرفه ای هست. میشه مراحل سفارش رو در لحظه به صورت آنلاین پیگیری کرد. توی شب عید 3 روزه کارامو تحویل گرفتم. پرسنل با ادب و آموزش دیده ای دارن. در کل خیلی از قالیشویی مادر راضی هستم. پیشنهاد میکنم

  1. ممنونیم از شما که تجربه خودتون از این قالیشویی را با ما به اشتراک گذاشتید

  2. قالیشویی مادر فرشهامونو دادیم خیلی تمیز شدن ، زمان بردن فرشها بهشون گفتم فرشها تیره هست و تمیزه و سر وسواس دارم میدم برا شستشو ، ولی وقتی فرشهارو تحویل گرفتم دیدم چقد تمیزتر از قبل شده و فرشهام چقد کثیف بودن ، تو ۳ روز فرشهارو خشک تحویل گرفتم ، کارهای خوب و با ادبی دارن ،

 19. تو نی نی سایت همه راجع به سایت شما حرف میزنن چند روز پیش به یکی از قالیشویی هایی که معرفی کردید زنگ زدم فرشامو که آورد واقعا کارشون تمیز بود. نمیدونم تبلیغات میشه یا نه ولی خب من فرشامو دادم به قالیشویی مادر البته با کیفیتی که داشتند احتما باقی قالیشویی هایی که معرفی کردید هم احتمالا کارشون خوبه.

  1. قالیشویی {نام قالیشویی به دلیل عدم تایید پشتبان نمایش داده نمیشود} واقعا کارش درسته یکی از همکارام معرفی کرد واقعا تمیز شستن

  2. درود وقت بخیر، قالیشویی که نامبردید جزو قالیشویی های مورد تایید سایت نقدونه نیست، لطفا از لیستی که معرفی کردیم استفاده کنید.

 20. به قالیشویی مادر زنگ زدم جواب ندادن قالیشویی عدل اومد فرشامو برد امروز برام آورد خیلی تمیز شستن، ممنونم از سایت خوبتون

  1. من 1بارسال پیش فرشهامو دادم قالیشویی {نام قالیشویی به دلیل عدم تایید قالیشویی در سایت نمایش داده نمیشود} واقعا بد شستشو کرد بعدازاون چندین بارفرشهامودادم به قالیشویی مادرکه هم پرسنل هم کیفیت کار وهم اینکه پیگیری نظرمشتری بعدازشستشو برایه مدیریت مجموعه مهم بود که همین مسأله باعث رضایت مشتریها و رتبه اول این مجموعه تو نظر سنجیهاست متاسفانه یک قالی که از قدیم قالیشویی {نام قالیشویی به دلیل عدم تایید قالیشویی در سایت نمایش داده نمیشود} شستشو داده بود تواین چندسال بخاطر عدم استفاده وشستشو توسط خودمان برچسب پشته فرش بانک ه بودم که امسال بهمن 1401همسرم بااین قالیشویی جهت شستشو تماس گرفتن بعداز بردن فرش و آوردن فرش واقعا برام جالبه سواله واقعا این مجموعه بااین همه سال سابقه چرا هیچ پیشرفتی درکارهاش ایجاد نمیکنه وقتی من رسیدم خونه بابویه نم که خونه روناک ده بود وفرشهایه نیمه خشک شده وکثیف که تمامی آب سیاه فرش رو فرش پخش شده بودواینکه نزدن! حتی یک کاور به جهت تمیزماندن فرش درحمل ونقل و ارزش برایه اموال مشتری که نشان ازمسولیت پذیری یک مجموعه است مواجه شدم و اولین سوالم از همسرم این بود که مگه فرش و به قالیشویی مادر
   ندادی گفت نه فرش و به {نام قالیشویی به دلیل عدم تایید قالیشویی در سایت نمایش داده نمیشود} دادم جالب اینکه مجموعه اعتراض ماراقبول داره ومیگه جزشماچند خانوار دیگه هم است اگه ازدوباره ببریم به دلیل پایان سال بودن یکبار دستگاه میشوره وبازهم همینه دوباره اعتراض شما مورد قبول نیست بگذارید بعدازسال مادوباره میگیریم وهم بادستگاه وهم بادست شستشو میکنیم واقعا برایه این مجموعه متاسف چون اگه قراربود من فرش کثیف و واسه عید پهن کنم چرا 2هفته بدونه فرش موندم واکه خودتان میدونید که سرتان شلوغه ونمیتونید خوب شستشو کنید چرا فرشهایه مردم ومیگیرید و مردم وباخودتان اسیر میکنید درنهایت رویه قبض مبلغ 50هزازتومان کرایه خورده بود به همسرم راننده زمان تحویل گفت اگه میشه 25تومان به من بابت آوردن تاطیقه اول پرداخت کنید

  2. درود وقت بخیر، قالیشویی که نامبردید جزو قالیشویی های مورد تایید سایت نقدونه نیست، لطفا از لیستی که معرفی کردیم استفاده کنید.

 21. الان این قالیشویی هایی که بالا معرفی کردید بهترین قالیشویی در رشت به حساب میان؟ یعنی میتونم بهشون زنگ بزنیم؟

  1. سلام بله همینطوره، فقط جدول اول بالای صفحه مورد تایید ما با نظر مشتریان است. شما هم میتوانید از تجربه خودتون با قالیشویی را اینجا بنویسید.

  2. چند روز پیش که سایتتونو تو نی نی سایت به من معرفی کردن این صفحه رو دیدیم فرشامو دادم به قالیشویی عدل دیروز برام آوردن خیلی راضی بودم. یعنی بعد از چن سال اولین بار بود یه قالیشویی اینقدر خوش برخوردو با کیفیت میدیدم. حتی یادمم رفت بهشون بگم شمارشونو از اینجا گرفتم که سرویس رایگان حساب کنن ولی راضی بودم.

 22. سلام قالیشویی مادر سابقه کاری بالا داره و چندین ساله که قالی میدم و همه خونواده مشتری قالیشویی شما شدن
  فوق العاده راضی هستم.مبلشویی هم به شدت راضی بودم .ممنون از شما

 23. به قالیشویی عدل چند روز پیش فرش دادم امروز برام آوردن، خیلی تمیز شستن. امیدوارم شب های شلوغ عید هم همینطور عالی بشورن. مرسی از سایت خوبتون

  1. اوایل اسفند به 5،6 تا قالیشویی زنگ زدم بیان فرشمو ببرن میگفتن هفته بعد میایم 20 روز بعد تحویل میدیم زنگ زدم عدل دو روزه اومدن بردن 4 یا 5 روز بعد برام آوردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت هیچ نظارتی بر قالیشویان نداشته و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد
دکمه بازگشت به بالا