بهترین قالیشویی های نوشهر از نظر مردم

قالیشویی های زیر به خاطر کیفیت شستشوی خوب در این صفحه قرار گرفته اند و همگی تا زمانی که نامشان در این صفحه قرار دارد موظف هستند که بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه دهند اگر میخواهید فرش های شما را با کیفیت بهتری بشوییند بهتر است در هنگام تماس بگویید که شماره قالیشویی را از سایت نقدونه گرفته اید.

ردیف نام قالیشویی شماره تماس خدمات افزوده
1 قالیشویی و مبلشویی عصر جدید
0919-092-0539 تضمین کیفیت
2 قالیشویی فیروزی نوشهر
011-9101-5910 تضمین کیفیت
3 قالیشویی مدرن نوشهر در حال بررسی در حال بررسی
شماره تلفن بهترین مبل شویی و قالیشویی نوشهر

بهترین قالیشویی های منطقه نوشهر

قالیشویی هایی که در جدول بالا مشاهده میکنید تمامی مناطق نوشهر را سرویس دهی میکنند. به غیر از قالیشویی های نام برده برخی قالیشویی دیگر هم در این منطقه فعالیت دارند که هدف ما معرفی بهترین قالیشویی نوشهر بوده است به همین خاطر قالیشویی هایی که از آنها شناختی نداریم را معرفی نکردیم. همانطور که خودتان میدانید معیار بهترین ممکن است برای مشتریان مختلف متفاوت باشد، از همین رو سعی کردیم میانگینی از نظرات کاربران راجع به این قالیشویی ها را به عنوان قالیشویی خوب یا بهترین قالیشویی به شما معرفی کنیم.

سایت نقدونه هیچ گونه نظارتی روی این قالیشویی ها ندارد و به هیچ عنوان کیفیت خدمات این شرکت‌ها را نه تایید و نه رد می‌کند، بلکه هدف از راه اندازی این صفحه معرفی قالیشویی های نوشهر بوده، تا مشتریان بتوانند نظرات خودشان را نسبت به تجربه ایی که داشتند بیان کنند.

ادامه لیست قالیشویی در نوشهر که کامل بررسی نشده اند

ردیف نام قالیشویی
4 قالیشویی ابریشم نوشهر
5 قالیشویی دریا نوشهر
6 قالیشویی پاکسان نوشهر
7 قالیشویی توسکا نوشهر
8 قالیشویی ترنج نوشهر
9 قالیشویی مدرن نوشهر
10 قالیشویی ونوس نوشهر
شماره قالیشویی در نوشهر
‫2.8/5 ‏‫(12 نظر)‬
در صورت تمایل به سفارش درج آگهی در این صفحه با شماره تلفن 91011091-011 تماس حاصل فرمائید. جهت مشاهده تعرفه های تبلیغاتی سایت نقدونه کلیک کنید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت هیچ نظارتی بر قالیشویان نداشته و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد
دکمه بازگشت به بالا