درباره ما

ما در مجموعه نقدونه لیست کاملی از قالیشویی شهرهای ایران را درج کرده ایم. و از بین آنها با نظرسنجی مردم 5 تا از بهترین برندها را در هر شهر به شما معرفی کردیم. همچنین سعی کرده ایم هر یک از برندهای قالیشویی که در این سایت معرفی میکنیم از تجربه مشتریانی باشد که از خدمات آنها استفاده کرده اند، چرا که تمام کاربران میتوانند نظر و تجربه خود را نسبت به هریک از مشتریان در قسمت نظرات بیان کنند.

قالیشویی های شهر شما را مورد نقد و بررسی قرار میدهیم و بهترین قالیشویی ها را معرفی می‌کنیم

به طور میانگین در ایران بیشتر از 2500 کارخانه قالیشویی وجود دارد، که هر کدام از این قالیشویی ها در شهر های ایران دارای ویژگی ها ، مزیت ها و مشکلاتی هستند. تعداد زیاد قالیشویی و نبود پلتفرمی آنلاین و معتبر و همچنین نیاز مبرم مردم به شستشوی فرش باعث شده انتخاب یک قالیشویی خوب کار دشواری به نظر برسد. تبلیغات های گول زننده قالیشویی ها در فصل شستشو مثل ایام عید و تابستان خیلی در انتخاب یک قالیشویی معتبر کمک کننده نیستند. تنها راه پیدا کردن یک قالیشویی خوب، پرس و جو و مشاهده نظرات مشتریانی است که تجربه یک بار سپردن فرش به قالیشویی را داشتند. به همین علت ما سایت نقدونه را راه اندازی کردیم تا مردم هر شهر بتوانند تجربه خود را با قالیشویی های شهرشان  در این سایت در میان بگذارند و مورد نقد بررسی قرار دهند. 

از زبان مدیر سایت نقدونه:

وبسایت نقدونه به عنوان رسانه آنلاین نقد و بررسی قالیشویی با هدف رونق بخشیدن به کسب و کار و کمک به مردم عادی جهت انتخاب قالیشویی معتبر در سال 1400 راه اندازی شد. کاربران و مشتریان می توانند نظرات پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را نسبت به قالیشویی هایی که می شناسند و تجربه همکاری با آنها را داشتند، در سایت نقدونه و صفحه مخصوص به هر قالیشوی بیان کنند.

از زمانی که سایت نقدونه به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد بازدید ماهانه به بیش از 1 میلیون در ماه رسیده است، که این خود نشان دهنده این است که مردم به بازار آنلاین روی آورده اند و نیاز های خود را اینگونه مرتفع می سازند.

قالیشویی هایی که تا اینجای کار مورد نقد و بررسی قرار گرفته اند:

قالیشویی هایی که در سایت نقدونه معرفی میشوند خدمات متعددی را ارائه میدهند که سایت نقدونه هیچ گونه نظارتی بر روی این قالیشویی ها و خدماتشان ندارد و به هیچ عنوان کیفیت خدمات این شرکت‌ها را نه تایید و نه رد می‌کند، و هیچگونه مسعولیتی در قبال خدمات خوب یا بد این قالیشویی ها به مشتریان را به عهده نمیگیرد. هدف از راه اندازی سایت نقدونه معرفی قالیشویی های ایران و نقد بررسی این قالیشویی ها توسط کاربران سایت (مشتریان) بوده است. لطفا همیشه در انتخاب قالیشویی دقت لازم را داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا