بهترین قالیشویی های سعادت آباد تهران و شهرک غرب

قاليشويي هایی که در جدول زیر مشاهده میکنید موظف می باشند سفارش شما را با بهترین کیفیت انجام دهند، در غیر این صورت نام برند از لیست بهترین قالیشویی های سعادت آباد حذف می شود، بهتر است در هنگام تماس بگوید شماره قالیشویی را از  سایت نقدونه گرفته اید.

ردیف نام قالیشویی شماره تماس خدمات افزوده
1 قالیشویی اقدسیه (شیبانی) 021-8808-0621 سرویس رایگان سفارش بیش از ۳۰ متر
2 قالیشویی قدس
021-2296-6793 تضمین کیفیت
3 قالیشویی ونک (مقدسی) 021-8864-2212 سرویس رایگان
شماره تماس قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی خوب در سعادت آباد و شهرک غرب

 
لطفا در تکمیل این لیست به ما کمک کنید، پس از استفاده از خدمات قالیشویی هایی که در لیست بالا معرفی کردیم نظرات خود را در بخش نظرات پایین صفحه درج کنید تا دیگر کاربران هم از نظرات شما استفاده کنند و لیست قالیشویی های سعادت اباد تهران را با کمک شما تکمیل کنیم. شرکت های شستشوی فرش تمامی خدمات از تعمیرات فرش و شستشوی مبل در منزل را انجام میدهند. برای اطلاع از قیمت قالیشویی در سعادت آباد بهتر است از هر قالیشویی به طور جداگانه استعلام قیمت کنید و با توجه به خدماتی که به شما میدهد آن را انتخاب کنید.
سایت نقدونه هیچ گونه نظارتی روی این قالیشویی ها ندارد و به هیچ عنوان کیفیت خدمات این شرکت‌ها را نه تایید و نه رد می‌کند، بلکه هدف از راه اندازی این صفحه معرفی قالیشویی منطقه سعادت آباد بوده، تا مشتریان بتوانند نظرات خودشان را نسبت به تجربه ایی که داشتند بیان کنند.

بهترین قالیشویی های شهرک غرب کدام اند؟

انتخاب یک قالیشویی خوب و معتبر در شهرک غرب کمی دشوار است، که سایت نقدونه برای کاربران خود این مشکل را رفع کرده است. برای انتخاب قالیشویی بهتر است نظرات دیگران را نسبت قالیشویی هایی که در این صفحه لیست شده اند بخوانید، قالیشویی هایی که در این صفحه لیست میشوند شدیدا مورد بررسی قرار میگیرند تا تمام کسانی که از طریق سایت نقدونه با قالیشویی ها تماس میگیرند رضایت کافی داشته باشند. قالیشویی هایی که نتوانند رضایت کاربران خود را جلب کنند نامشان از این صفحه حذف میشود، بهتر است که در هنگام تماس بگویید که شماره قالیشویی را از سایت نقدونه گرفته اید. جدولی که مشاهده میکنید بهترین قالیشویی های شهرک غرب از نظر مردم هستند که ما تقریبا برای تمام نقاط تهران چنین لیستی داریم. یک لیستی از قالیشویی غرب تهران که تقریبا تمام منطقه های غرب را پوشش میدهند و همچنین برای هر منطقه هم به طور جداگانه بهترین ها را لیست کردیم.

ادامه لیست قالیشویی در سعادت آباد که کامل بررسی نشده اند

ردیف نام قالیشویی
4 قالیشویی شربت اوغلی سعادت اباد
5 قالیشویی آتی ساز سعادت آباد
6 قالیشویی صمیم سعادت آباد
7 قالیشویی مادر سعادت آباد
8 قالیشویی نایین سعادت آباد
9 قالیشویی پاپیون سعادت آباد
10 قالیشویی توحید سعادت آباد
11 قالیشویی محتشم شهرک غرب
12 قالیشویی نوین شهرک غرب
13 قالیشویی آویژه شهرک غرب
14 قالیشویی آریا در شهرک غرب
15 قالیشویی هروی در شهرک غرب
مبلشویی و قالیشویی در محله سعادت آباد و شهرک غرب
‫4.5/5 ‫(2 نظر)
در صورت تمایل به سفارش درج آگهی در این صفحه با شماره تلفن 91011091-011 تماس حاصل فرمائید. جهت مشاهده تعرفه های تبلیغاتی سایت نقدونه کلیک کنید

9 دیدگاه

  1. به قالیشویی ونک فرش دستبافت دادم شستند و لکه برداری و ریشه بافی کردن از کارشون خیلی راضی بودم نمیدونم فرش ماشینی را چطور میشورن، نقاط قوتشون تحویل به موقع و برخورد خوب بود.

  2. قالی شویی قدس کارش خوب بود فرشام دستبافت بود چنتاهم قالیچه داشتم یکی ازفرشامم اب ریخته بود و رنگش تغییر کرده بود خیلی نگران بودم که درست نشه ولی به توصیه دوستان توی همین سایت نقدونه قالیشویی قدس رو معرفی‌کردن خیلی از‌کارشون تعریف شنیده بودم منم هم وقتی فرشامو دادم و برام اوردن هم خیلی تمیز شسته بودن و هم رنگ فرشمو درست کرده بودن مثل روز اولش شده خیلی راضیم ازکارشون

  3. من ۳ تافرش دسباف دوتا ماشینی ابریشمی دادم به قالیشویی اقدسیه امروز اوردن خیلی عالی و شده تمیز شده ممنون از پرسنل و مدیریت قالیشویی اقدسیه

  4. قالیشویی سعادت اباد تلفن نداره؟ اصلا قالیشویی به نام سعدتآباد داریم؟ قالیشویی آرکا را میشناسم نمیدونستم سعادت آباد هم فعالیت میکنند.

    1. قالیشویی هایی که در جدول بالا لیست شده اند همگی در محدوده سعادت آباد فعالیت میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت هیچ نظارتی بر قالیشویان نداشته و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد
دکمه بازگشت به بالا