بهترین قالیشویی های کلهری قم از نظر مردم ☎️

هریک از قالیشویی هایی که در این صفحه معرفی کردیم موظف هستند قالی شما را به بهترین شکل ممکن شستشو دهند، در غیر این صورت نامشان از لیست بهترین قالیشویی های کلهری حذف میشود، بهتر است در هنگام تماس بگوید شماره قالیشویی را از  سایت نقدونه گرفتید تا فرش شما را با دقت بیشتری بشویند.

لیست قالیشویی قم کلهری

ردیف نام قالیشویی شماره تماس خدمات افزوده
1 قالیشویی مدرن سرای ایرانی 025-3775-2121 98% رضایت کاربران
2 قالیشویی مخصوص قم 025-3784-8586 تضمین کیفیت
3 قالیشویی پاتریس قم
025-3292-1818 تضمین کیفیت
جدول شماره تلفن بهترین مبل شویی و قالیشویی کلهری قم

کدام قالیشویی از لیست بالا خدمات بهتری ارائه میدهند؟

اسمی که در جدول بالا مشاهده میکنید جزو قالیشویی های معتبر منطقه کلهری قم هستند، تمامی این کارخانه ها به خاطر کیفیت خوبشان در ارائه خدمات قالیشویی که شامل شستشوی با کیفیت، قیمت مناسب و برخورد خوب با مشتری در این صفحه قرار گرفته اند اگر به هردلیل خدمات خود رو به نحو احسن ارائه نکنند از این جدول حذف خواهند شد. خدمات قالیشویی مثل: رفوگری فرش سوخته، شیرازه زنی، رنگرزی یا خدماتی مثل مبل شویی هم جزو وظایف یک قالیشویی معتبر و خوب است. یک صفحه از لیست قالیشویی قم  ایجاد کردیم که ممکن است نام بعضی از این قالیشویی هایی که در جدول بالا میبینید در آن صفحه هم وجود داشته باشد.

سایت نقدونه به هیچ عنوان کیفیت خدمات این قالیشویی ها را نه تایید و نه رد می‌کند، بلکه هدف از راه اندازی این صفحه معرفی قالیشویی در کلهری قم بوده تا توسط کاربران در بخش نظرات مورد نقد و بررسی قرار گیرند

قیمت قالیشویی قم منطقه کلهری بر چه اساسی تعیین میشود؟

قیمت قالیشویی متاسفانه جزو مواردی است که نمیتوان یک قیمت واحد را برای همه شهر ها و قالیشویی ها اعلام کرد، البته یک قیمت پایه از طرف اتحادیه قالیشویی های هر شهر با توجه با استهلاکات قالیشویی اعلام میشود اما به دلیل تنوع در نوع شستشو هر قالیشویی این قیمت کمی متفاوت میشود، به همین دلیل همیشه به کاربران نقدونه پیشنهاد میکنیم که قبل از ثبت سفارش از تمام قالیشویی هایی که معرفی میکنیم استعلام قیمت کنند و جزئیات را از قالیشویی بپرسند و سپس فرش را به قالیشوی بسپارند.

 ادامه لیست قالیشویی در کلهری قم که کامل بررسی نشده اند

ردیف نام قالیشویی
4 قالیشویی پاتریس قم
5 قالیشویی مرکزی قم
6 قالیشویی بهار قم
7 قالیشویی نوین قم
8 قالیشویی قیطران قم
9 قالیشویی نسیم قم
10 قالیشویی گلرنگ قم
11 قالیشویی نبوت قم
12 قالیشویی چلسی قم
13 قالیشویی نائین قم
14 قالیشویی ویژه قم
15 قالیشویی پاسارگاد قم
شماره قالیشویی قم کلهری
‫0/5 ‫(0 نظر)
در صورت تمایل به سفارش درج آگهی در این صفحه با شماره تلفن 91011091-011 تماس حاصل فرمائید. جهت مشاهده تعرفه های تبلیغاتی سایت نقدونه کلیک کنید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت هیچ نظارتی بر قالیشویان نداشته و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد
دکمه بازگشت به بالا