بهترین قالیشویی های شهریار از نظر مردم

لیست قالیشویی های شهریار کرج را در جدول زیر قرار داده ایم، این شرکت ها به خاطر کیفیت و اعتبار خوب در این سایت قرار گرفته اند و موظف هستند فرش یا مبلمان شما را به بهترین شکل ممکن شستشو دهند، در غیر این صورت نامشان از لیست بهترین قالیشویی های شهریار حذف میشود، بهتر است در هنگام تماس بگوید شماره قالیشویی را از  سایت نقدونه گرفته اید تا فرش شما را با دقت بیشتری بشویند.

ردیف نام قالیشویی شماره تماس
1 قالیشویی بانو شهریار 021-6525-3012
2 قالیشویی خوشنام شهریار 021-6524-4047
3 قالیشویی چلسی شهریار 026-3670-4030
4 قالیشویی کرج بزرگ 026-3632-0120
5 قالیشویی استادکار  شهریار 021-4477-0913

شماره تلفن بهترین قالیشویی و مبل شویی در شهریار

قالیشویی شهریار

قیمت قالیشویی در شهریار

همانطور که قبلا هم توضیح داده ایم قیمت قالیشویی برای شهر های مختلف متفاوت بوده و همچنین به دلیل زیاد بودن تنوع در شستشوی  فرش یک نرخ پایه تعیین میشود و بر اساس آن قیمت های مختلف ارائه میشود، بهتر است قبل از انتخاب قالیشویی از هریک از این شرکت ها استعلام قیمت بگیرید. همچنین تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در آدرس و شماره تماس این قالیشویی ها، در بخش نظرات به ما اطلاع دهید تا بتوانیم کیفیت این لیست را به کمک شما افزایش دهیم.

انتخاب قالیشویی در شهریار

انتخاب یک قالیشویی مطمئن در شهریار، که خدماتی به سطح کیفی “قالیشویی کرج” ارائه دهد، می‌تواند کاری چالش‌برانگیز باشد. موقع جستجو برای یافتن بهترین قالیشویی، نخست باید به تجربیات کاربران پیشین توجه شود تا از کیفیت خدمات ارائه شده اطمینان حاصل شود. سپس، بررسی میزان دقت و وسواس در شستشو و خشک کردن فرش‌ها اهمیت دارد. قالیشویی انتخابی باید قادر باشد تمامی خدمات، از جمله شستشوی دستی، ترمیم و مرمت، را با استفاده از مواد شوینده مرغوب و فرآیندهای استاندارد ارائه دهد. حفظ بافت و رنگ فرش و همچنین عدم استفاده از مواد شیمیایی مضر، به ویژه برای فرش‌های دستباف با ارزش، باید به طور جدی رعایت شود. در نهایت، قالیشویی برگزیده باید خدمات درب به درب در سراسر شهریار، به همراه گارانتی کیفیت خدمات، عرضه کند تا تجربه‌ای راحت و بی‌دغدغه برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.

 سایت نقدونه به هیچ عنوان کیفیت خدمات این کارخانه ها را نه تایید و نه رد می‌کند، بلکه هدف از راه اندازی این صفحه معرفی قالیشویی های شهریار بوده تا نقد بررسی این قالیشویی ها توسط کاربران سایت در بخش نظرات انجام شود.

 ادامه لیست قالیشویی ها در شهریار که کامل بررسی نشده اند

ردیف نام قالیشویی
4 قالیشویی زمزم شهریار
5 قالیشویی کویر شهریار
6 قالیشویی میهن شهریار
7 قالیشویی ایرانیان شهریار
8 قالیشویی پرنیان شهریار
9 قالیشویی ترنج شهریار
10 قالیشویی زمرد شهریار
11 قالیشویی ایران زمین شهریار
12 قالیشویی ترمه شهریار
13 قالیشویی فتحی شهریار
14 قالیشویی گل ابریشم شهریار
15 قالیشویی مرکزی شهریار
شماره قالیشویی شهریار
‫2.3/5 ‏‫(4 نظر)‬
در صورت تمایل به سفارش درج آگهی در این صفحه با شماره تلفن 91011091-011 تماس حاصل فرمائید. جهت مشاهده تعرفه های تبلیغاتی سایت نقدونه کلیک کنید

7 دیدگاه

  1. سلام قالیشویی نگار هیچگونه تخصص مسولیت و رضایت مشتری را در نظر ندارد من چهارتا فرش که شش ماه پیش خریدم برای شستشو دادم همه فرشها را شکسته بودن بعضی از جاهای فرش اکثر گره های فرش پاره شدند وقتی هم تماس گرفتم میگن دفعه بعد که بشوریم درست میشه گفتم گره پاره شده وسط فرش چطوری درست میشه فرش شکسته چه جوری درست میشه تلفنو قطع کردن شکایت هم بکنی چند ماه اسیری سزای
    این گونه آدمها کنار گذاشتن است

  2. سلام من از شستشوی قالی شویی بانو اصلا راضی نبودم ،هم شیرازه فرشمو پاره کردن هم لکه های روی فرشم نرفته بود وفرشم شل تاب دار شده ،وکلا با توجه به سفارشی که کردم هزینه ای که آزمون گرفتن برای شستشوی دوتا فرش با دوختن نوار فومی برای شیرازه ۲۱۳۸۰۰۰ با این حال فرشمو داغون کردن واصلا رضایت ندارم

  3. قالیشویی خوشنام فرش دستبافمو خیلی خوب شست از کارشون راضی بودم ولی از شستشوی مبل هام خیلی راضی نبودم در کل کارشون بد نبود.

  4. به توصیه خواهرم که تهران زندگی میکنه اولین باره دارم از سایت شما استفاده میکنم امید.ارم قالیشویی هایی که معرفی کردید کارشون خوب باشه. قرشامو به قالیشویی استادکار دادم هنوز نیاوردن، وقتی آوردن نظرمو مینویسم.

    1. امروز فرشامو اوردن خیلی تمیز شده بود خدا خیرتون بده بابت معرفی قالیشویی های معتبر هر جا میرفتیم فقط تبلیغات قالیشویی بود و کارشون اصلا خوب نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت هیچ نظارتی بر قالیشویان نداشته و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد
دکمه بازگشت به بالا