بهترین قالیشویی های شهریار از نظر مردم

لیست قالیشویی های شهریار کرج را در جدول زیر قرار داده ایم، این شرکت ها به خاطر کیفیت و اعتبار خوب در این سایت قرار گرفته اند و موظف هستند فرش یا مبلمان شما را به بهترین شکل ممکن شستشو دهند، در غیر این صورت نامشان از لیست بهترین قالیشویی های شهریار حذف میشود، بهتر است در هنگام تماس بگوید شماره قالیشویی را از  سایت نقدونه گرفته اید تا فرش شما را با دقت بیشتری بشویند.

ردیف نام قالیشویی شماره تماس
1 قالیشویی بانو شهریار 021-6525-3012
2 قالیشویی خوشنام شهریار 021-6524-4047
3 قالیشویی چلسی شهریار 026-3670-4030
4 قالیشویی کرج بزرگ 026-3632-0120
5 قالیشویی استادکار  شهریار 021-4477-0913

شماره تلفن بهترین قالیشویی و مبل شویی در شهریار

قالیشویی شهریار

قیمت قالیشویی در شهریار

همانطور که قبلا هم توضیح داده ایم قیمت قالیشویی برای شهر های مختلف متفاوت بوده و همچنین به دلیل زیاد بودن تنوع در شستشوی  فرش یک نرخ پایه تعیین میشود و بر اساس آن قیمت های مختلف ارائه میشود، بهتر است قبل از انتخاب قالیشویی از هریک از این شرکت ها استعلام قیمت بگیرید. همچنین تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در آدرس و شماره تماس این قالیشویی ها، در بخش نظرات به ما اطلاع دهید تا بتوانیم کیفیت این لیست را به کمک شما افزایش دهیم.

 سایت نقدونه به هیچ عنوان کیفیت خدمات این کارخانه ها را نه تایید و نه رد می‌کند، بلکه هدف از راه اندازی این صفحه معرفی قالیشویی های شهریار بوده تا نقد بررسی این قالیشویی ها توسط کاربران سایت در بخش نظرات انجام شود.

 ادامه لیست قالیشویی ها در شهریار که کامل بررسی نشده اند

ردیف نام قالیشویی
4 قالیشویی زمزم شهریار
5 قالیشویی کویر شهریار
6 قالیشویی میهن شهریار
7 قالیشویی ایرانیان شهریار
8 قالیشویی پرنیان شهریار
9 قالیشویی ترنج شهریار
10 قالیشویی زمرد شهریار
11 قالیشویی ایران زمین شهریار
12 قالیشویی ترمه شهریار
13 قالیشویی فتحی شهریار
14 قالیشویی گل ابریشم شهریار
15 قالیشویی مرکزی شهریار
شماره قالیشویی شهریار
‫2.3/5 ‫(3 نظر)
در صورت تمایل به سفارش درج آگهی در این صفحه با شماره تلفن 91011091-011 تماس حاصل فرمائید. جهت مشاهده تعرفه های تبلیغاتی سایت نقدونه کلیک کنید

3 دیدگاه

  1. قالیشویی خوشنام فرش دستبافمو خیلی خوب شست از کارشون راضی بودم ولی از شستشوی مبل هام خیلی راضی نبودم در کل کارشون بد نبود.

  2. به توصیه خواهرم که تهران زندگی میکنه اولین باره دارم از سایت شما استفاده میکنم امید.ارم قالیشویی هایی که معرفی کردید کارشون خوب باشه. قرشامو به قالیشویی استادکار دادم هنوز نیاوردن، وقتی آوردن نظرمو مینویسم.

    1. امروز فرشامو اوردن خیلی تمیز شده بود خدا خیرتون بده بابت معرفی قالیشویی های معتبر هر جا میرفتیم فقط تبلیغات قالیشویی بود و کارشون اصلا خوب نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت هیچ نظارتی بر قالیشویان نداشته و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد
دکمه بازگشت به بالا