لیست بهترین قالیشویی های شیراز از نظر مردم

تخفیف ویژه قالیشویی : قالیشویی هایی که در لیست زیر مشاهده میکنید برای مشتریانی که از طرف سایت نقدونه با آنها تماس بگیرند، تخفیفات ویژه ایی را برایشان در نظر میگیرند که شما هم میتوانید از این تخفیف ها در هنگام سفارش استفاده کنید. در هنگام تماس با قالیشویی بگویید شماره قالیشویی را از سایت نقدونه گرفته‌اید.

لیست بهترین قالیشویی های شیراز

ردیف نام قالیشویی شماره تماس رضایت کاربران
1 قالیشویی پردیس شیراز 071-3637-1181 98% رضایت
2 قالیشویی اردیبهشت شیراز 0903-333-8390 در حال بررسی
3 قالیشویی صدف شیراز بررسی نشد بررسی نشد
شماره تلفن قالیشویی و مبل شویی در شیراز

سایت نقدونه برای سهولت دسترسی شما همشهریان شیرازی به لیست قالیشویی های خوب و معتبر شیراز این صفحه را ایجاد کرده تا شما بتوانید تجربه خودتون با هریک از قالیشویی های بالا را در بخش نظرات درج کنید و همچنین از نظرات دیگران هم برای انتخاب قالیشویی استفاده کنید. سعی کردیم فقط قالی شویی های مجاز شیراز را در لیست بالا درج کنیم تا خدایی نکرده به مشکل بر نخورید همچنین اگر نام قالیشویی در این صفحه درج شده که شما میدانید این قالیشویی مجوز کسب و کار از اتحادیه قالیشویان شیراز را ندارد، حتما به ما اطلاع دهید. متاسفانه استعلام گرفتن از صنف قالیشویی کمی دشوار است به همین جهت قالیشویی هایی که از نظر مردم تایید شده بودند را در این صفحه اضافه کردیم. خوشبختانه قالیشویی هایی که مشاهده میکنید به صورت شبانه روزی در شهر شیراز خدمات ثبت سفارش دارند و شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با این قالیشویی ها تماس بگیرید.

بهترین قالیشویی را بر چه معیاری انتخاب میکنیم؟

بهترین قالیشویی بودن درواقع فقط یک نوع برچسب است. با تجربه ایی که تیم نقدونه در تمام این سال ها کسب کرده به این نتیجه رسیدیم که در این حوزه هرچقدر هم بهترین باشید باز هم پیش می آید که مشتری ناراضی بماند. از همین رو سعی کردیم محیطی را فراهم کنیم که خود مشتریان با نظراتشان لیستی از قالیشویی های خوب شیراز را جمع آوری کنند و هم چنین در هنگام انتخاب قالیشویی هم از نظرات دیگران استفاده کنند. معیار انتخاب یک قالیشویی خوب چند مورد اساسی است که در نظر سنجی ها به این نتیجه رسیدیم و تقریبا جدول بالا تمامی موارد ذکر شده را دارند، معیار سنجش یک قالیشویی خوب از نظر کاربران نقدونه شامل موارد زیر است:

  • کیفیت شستشوی خوب
  • ارائه قیمت مناسب (نرخ مصوب اتحادیه)
  • ارائه تمامی خدمات قالیشویی (مبل شویی، موکت شویی، روفوگری و قالیشویی)

محدوده سرویس دهی قالیشویی های شیراز استان فارس

قالیشویی هایی که در جدول بالا لیست شده اند تقریبا تمامی محدوده شهر شیراز زا پشتیبانی میکنند، 6 منطقه اصلی و بزرگ شیراز و خیابان های فرعی هر منطقه هم جزو محدوده سرویس دهی این قالیشویی ها میباشد.

  • قالیشویی در معالی آباد
  • قالیشویی در مرودشت
  • قالیشویی در شهر جدید صدرا
  • قالیشویی در ستارخان
  • قالیشویی فرهنگ شهر
  • قالیشویی در شهر گلستان
نکته: برند هایی که معرفی شدند ممکن است خدمات متعددی را ارائه دهند که سایت نقدونه به هیچ وجه کیفیت خدمات این قالیشویی ها را نه تایید و نه رد می کند بلکه نقدونه فقط یک پلتفرم معرفی قالیشویی است که توسط کاربران مورد نقد و بررسی قرار میگیرند. سایت نقدونه هیچ گونه مسئولیتی در قبال معرفی این قالیشویی ها را بر عهده نمیگیرد.

 ادامه لیستی از قالیشویی در شهرقدس که کامل بررسی نشده اند

ردیف نام قالیشویی
4 قالیشویی کاوه شیراز
5 قالیشویی موسیوند شیراز
6 قالیشویی تاپ شیراز
7 قالیشویی پاسارگارد شیراز
8 قالیشویی باران شیراز
9 قالیشویی باباکوهی شیراز
10 قالیشویی بیست شیراز
11 قالیشوییی پارسیان شیراز
12 قالیشویی تخت جمشید شیراز
13 قالیشویی ارم شیراز
14 قالیشویی ترمه شیراز
15 قالیشویی ترنج شیراز
16 قالیشویی پامچال شیراز
17 قالیشویی ساحل شیراز
18 قالیشویی تکتا شیراز
19 قالیشویی زارع شیراز
20 قالیشویی چمران شیراز
21 قالیشویی تک شور شیراز
22 قالیشویی صداقت شیراز
23 قالیشویی صفایی شیراز
24 قالیشویی پاکسان شیراز
25 قالیشویی صدرا شیراز
شماره قالیشویی شیراز
‫5/5 ‫(1 نظر)
در صورت تمایل به سفارش درج آگهی در این صفحه با شماره تلفن 91011091-011 تماس حاصل فرمائید. جهت مشاهده تعرفه های تبلیغاتی سایت نقدونه کلیک کنید

1 دیدگاه

  1. بدترین قالیشویی پامچال نوشته ۷ شعبه داره با شماره های ثابت تماس بگیرید هما تلفن ها رو فقط دو نفر جواب می‌دهند فرشها کثیف و با تاخیر یکهفته بهتون تحویل می‌دهند اعتراض کنید میگن همینی که هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت هیچ نظارتی بر قالیشویان نداشته و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد
دکمه بازگشت به بالا