بهترین قالیشویی های گلشهر از نظر مردم

قالیشویی های خوب و معتبر گلشهر را که مردم از آنها راضی بوده اند را لیست کردیم تا با خیال راحت با قالیشویی کرج تماس بگیرید. اگر از هر یک از قالیشویی های زیر راضی نبودید کافیست تجربه خود را در بخش نظرات درج کنید، در هنگام تماس بگویید شماره قالیشویی را از سایت نقدونه گرفته ایید تا فرش شما را با کیفیت بهتری بشویند.
ردیف نام قالیشویی شماره تماس
1 قالیشویی گل نگار گلشهر 026-3652-5403
2 قالیشویی سالار گلشهر اعلام نشد
3 قالیشویی وزیر گلشهر 026-3465-6506
شماره تلفن بهترین مبل شویی و قالیشویی گلشهر

کدام قالیشویی از لیست بالا را انتخاب کنیم؟

اگر این سوال برای شما پیش آمده احتمالا از کاربران جدید نقدونه هستید چون کاربران قدیمی نقدونه میدانند که برای انتخاب و تماس با هریک از قالیشویی هایی که ما معرفی می کنیم بهتر است که ابتدا نظرات مشتریان قبلی که در بخش نظرات درج شده را بخوانید سپس برای استعلام قیمت با هر کدام تماس بگیرید و هر کدام که قیمت بهتری ارائه دادند را برای ثبت سفارش انتخاب کنید. مثل همیشه به کاربران تازه وارد توصیه میکنیم که اگر شماره قالیشویی را از این صفحه گرفتید، تجربه خوب یا بدتون با هریک از قالیشویی ها را در بخش نظرات درج کنید تا دیگران هم از تجربیات شما استفاده کنند. نگران ثبت نظرات نباشید چرا که همکاران ما بدون هیچ سانسوری نظر مثبت و منفی شما را تایید میکنند و به دیگران نمایش میدهند.
سایت نقدونه به هیچ عنوان کیفیت خدمات این قالیشویی ها را نه تایید و نه رد می‌کند، بلکه هدف از راه اندازی این صفحه معرفی قالیشویی های گلشهر کرج میباشدو

قیمت قالیشویی که در گلشهر فعالیت میکند بر چه اساسی تعیین میشود؟

قیمت قالیشویی یکی از متداول ترین سوالاتی است که کاربران سایت نقدونه هر روزه از ما میپرسند که متاسفانه نرخ ثابتی برای همه شهر های ایران وجود ندارد، نرخ قالیشویی توسط اتحادیه با در نظر گرفتن نرخ تورم و هزینه مواد اولیه و دیگر موارد نرخی تعیین میکند که برای هر شهر هم متفاوت است. حتی با وجود نرخ پایه ایی که از طرف اتحادیه تعیین میشود باز هم قالیشویی ها به خاطر تنوع شستشویی که دارند ارقام متفاوتی را به مشتری اعلام میکنند. همانطور که پیشتر گفتی بهترین کار برای آگاهی از قیمت قالیشویی استعلام قیمت از چند قالیشویی است.

 ادامه لیستی قالیشویی گلشهر که کامل بررسی نشده اند

ردیف نام قالیشویی
4 قالیشویی ماهان گلشهر
5 قالیشویی قدس گلشهر
6 قالیشویی افرا گلشهر
7 قالیشویی جام جم گلشهر
8 قالیشویی رایکا گلشهر
9 قالیشویی حافظ گلشهر
10 قالیشویی کیهان گلشهر
11 قالیشویی پاکسان گلشهر
12 قالیشویی خاتون گلشهر
13 قالیشویی چهارباغ گلشهر
14 قالیشویی دلفین گلشهر
15 قالیشویی جهان نما گلشهر
16 قالیشویی پاک گلشهر
شماره قالیشویی گلشهر کرج
‫2.4/5 ‫(7 نظر)
در صورت تمایل به سفارش درج آگهی در این صفحه با شماره تلفن 91011091-011 تماس حاصل فرمائید. جهت مشاهده تعرفه های تبلیغاتی سایت نقدونه کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت هیچ نظارتی بر قالیشویان نداشته و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد
دکمه بازگشت به بالا