بهترین قالیشویی های شهرک غرب از نظر مردم

لیستی که در جدول زیر تهیه کردیم با نظر سنجی کاربران ایجاد شده و این لیست همیشه در حال تغییر است، لطفا با ثبت تجربیات خود به در تکمیل این لیست کمک کنید. برای اینکه فرش شما با کیفیت و دقت بیشتری شسته شود کافیست در هنگام تماس بگویید که شماره قالیشویی را از سایت نقدونه گرفته ایید.
ردیف نام قالیشویی شماره تماس
1 قالیشویی آرکا شهرک غرب 021-2267-0065
2 قالیشویی بانو شهرک غرب در حال بررسی
3 قالیشویی اقدسیه در شهرک غرب در حال بررسی
شماره تلفن بهترین قالیشویی شهرک غرب

بهترین قالیشویی های شهرک غرب کدام اند؟

انتخاب یک قالیشویی خوب و معتبر در شهرک غرب کمی دشوار است، که سایت نقدونه برای کاربران خود این مشکل را رفع کرده است. برای انتخاب قالیشویی بهتر است نظرات دیگران را نسبت قالیشویی هایی که در این صفحه لیست شده اند بخوانید، قالیشویی هایی که در این صفحه لیست میشوند شدیدا مورد بررسی قرار میگیرند تا تمام کسانی که از طریق سایت نقدونه با قالیشویی ها تماس میگیرند رضایت کافی داشته باشند. قالیشویی هایی که نتوانند رضایت کاربران خود را جلب کنند نامشان از این صفحه حذف میشود، بهتر است که در هنگام تماس بگویید که شماره قالیشویی را از سایت نقدونه گرفته اید. جدولی که مشاهده میکنید بهترین قالیشویی های شهرک غرب از نظر مردم هستند که ما تقریبا برای تمام نقاط تهران چنین لیستی داریم. یک لیستی از قالیشویی غرب تهران که تقریبا تمام منطقه های غرب را پوشش میدهند و همچنین برای هر منطقه هم به طور جداگانه بهترین ها را لیست کردیم.
“سایت نقدونه به هیچ عنوان کیفیت خدمات این قالیشویی ها را نه تایید و نه رد می‌کند، بلکه هدف از راه اندازی این صفحه معرفی قالیشویی محدوده شهرک غرب بوده تا توسط کاربران در بخش نظرات مورد نقد و بررسی قرار گیرند.

 ادامه لیستی قالیشویی های شهرک غرب که کامل بررسی نشده اند

ردیف نام قالیشویی
4 قالیشویی اندرزگو شهرک غرب
5 قالیشویی آریا در شهرک غرب
6 قالیشویی فرمانیه در شهرک غرب
7 قالیشویی پاپیون در شهرک غرب
8 قالیشویی چلسی در شهرک غرب
9 قالیشویی ایران وحدت شهرک غرب
10 قالیشویی ابریشم اصل شهرک غرب
11 قالیشویی هروی در شهرک غرب
12 قالیشویی محتشم شهرک غرب
13 قالیشویی نوین شهرک غرب
14 قالیشویی آویژه شهرک غرب
15 قالیشویی سه سوت شهرک غرب
شماره قالیشویی شهرک غرب تهران
‫2.3/5 ‫(3 نظر)
در صورت تمایل به سفارش درج آگهی در این صفحه با شماره تلفن 91011091-011 تماس حاصل فرمائید. جهت مشاهده تعرفه های تبلیغاتی سایت نقدونه کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت هیچ نظارتی بر قالیشویان نداشته و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد
دکمه بازگشت به بالا