آیا قالیشویی ها شستشوی اسلامی انجام می دهند؟

چه قالیشویی هایی آبکشی اسلامی دارند؟

شستشوی اسلامی جدای از اینکه رابطه مستقیم با اعتقادات ما مسلمانان دارد، باعث تمیزتر شدن فرش فقط به این علت که آب بیشتری روی فرش ریخته میشود. در خیلی از مواقع پیش میاید فرش از نظر ظاهری کثیف نیست ولی چون خون آلود شده یا به نوعی نجس شده، مجبورید فرش تان را به قالیشویی بسپارید. در همین اول مقدمه خیالتان را راحت کنم تقریبا 95% قالیشویی ها به شکلی فرش را می شویند که هر نو نجاستی چه سطحی و ظاهری یا باطنی در فرش از بین میرود یا حداقل قالیشویی هایی که در سایت نقدونه معرفی می شوند به این شکل هستند.

آیا هر فرش تمیزی درست آبکشی شده؟

البته نباید از آن 5% قالیشویی بی انضباط هم غافل شد چرا که در تمام شهر ها از این مدل قالیشویی وجود دارد که این موارد را رعایت نکند. البته به روش های مختلفی این شستشو را انجام میدهند که فرش تان تمیز می شود مثلا با وایتکس ریشه ها را میشویند تا سفید شود. ولی ممکن است به شکلی درست آبکشی نکنند.

قالیشویی با آب غیر بهداشتی یا آب چاه

قاعدتا برای شستشوی فرش نباید از آب شرب استفاده کرد ولی آب چاه هم مناسب شستشو نیست. شاید از خودتان بپرسید پس با چه آبی باید فرش ها را شست؟ آب چاه. ولی نه آبی که مستقیم از چاه روی فرش ریخته شود، یک قالیشویی معتبر باید یک تصفیه خانه داشته باشد تا هم در مصرف آب صرفه جویی شود هم قالی ها را با آب بهداشتی بشورد.

قالیشویی مورد اعتماد :

قبل از اینکه قالیشویی مورد نظرتان را انتخاب کنید و فرش هایتان را به آنها بسپارید حتما به شکلی صحیح و در جای درست تحقیق کنید تا خدایی نکرده سرتان کلاه نرود. با عکس و فیلم هم نمی توان یک قالیشویی درست انتخاب کرد چرا که اکثر قالیشویی ها این عکس ها را از اینترنت کپی میکنند و در سایت خود قرار میدهند.

تنها راه انتخاب یک قالیشویی مناسب و معتبر مشاهده نظرات مشتریانی است که تا الان با آن قالیشویی کار کرده اند. که هیچ سامانه یا سایت معتبری به جز سایت نقدونه وجود ندارد که این سرویس را در اختیار شما قرار دهد.

قالیشویی های غیر معروف

البته بهتر است یک توضیح شفاف خدمت شما ارائه دهیم تا خدایی نکرده سوء تفاهم پیش نیاید. اگر قالیشویی در شهر شما وجود دارد که در سایت ما اسمی از آن نبرده ایم به این معنی نیست که آن قالیشویی معتبر نیست. درواقع یا همکاران ما از وجود آن قالیشویی آگاهی ندارند یا که خود قالیشویی اجازه نداده نامی از آن در سایت ما برده شود.

گاها قالیشویی های تازه تاسیس یا کمتر شناخته شده خدمات ارزنده ایی به مشتریان خود میدهند اما ریسک استفاده از این قالیشویی ها کمی بیشتر از قالیشویی های معروف یا قالیشویی هایی که در سایت ما لیست شده اند، است.

همکاری با نقدونه:

وقتی شما به دنبال یک قالیشویی معتبر و با کیفیت در شهر تان میگردید، با استفاده از نظرات کاربرانی که قبل از شما در سایت نقدونه نظر گذاشته اند این مشکل را به راحتی حل می کنید، پس شما هم نظرات مثبت و منفی خودتان را در سایت قرار دهید تا دیگران از نظرات شما استفاده کنند.

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی در این صفحه با شماره تلفن 91011091-011 تماس حاصل فرمائید. جهت مشاهده تعرفه های تبلیغاتی سایت نقدونه کلیک کنید

1 دیدگاه

  1. چقدر عالی تا حالا به این فکر نکردم آبی که برای شستشو استفاده میشه هم اینقدر مهمه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت هیچ نظارتی بر قالیشویان نداشته و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد
دکمه بازگشت به بالا